O firmie

Dołącz do naszych klientów

Firma MediaImage Adam Wiejak zajmuje się tworzeniem, pozycjonowaniem oraz zabezpieczaniem stron internetowych.

Doświadczenie
Wiedza
Kompetencje

Poznajmy się

Firma powstała w 2016 roku jako odpowiedź na potrzeby klientów wymagających większej uwagi oraz bezpośredniego kontaktu z wykonawcą realizowanego projektu. Brak pośredników oraz ponad 14 letnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych pozwala oferować wysokiej jakości zakres usług w przystępnych cenach.  

Szybka wymiana informacji pomiędzy zlecającym a wykonawcą, doświadczenie oraz duża samodzielność pomaga sprawnie realizować zarówno małe jak i duże projekty. 

0 +
Ukończonych projektów
0 +
Zadowolonych klientów

Historia - o mnie

Od grafika przez kodera po administratora bezpieczeństwa i specjalisty seo

Początki mojej przygody z działaniami multimedialnymi mającymi później przełożyć się na możliwości świadczenia tak szerokiego zakresu usług sięgają ponad dwudziestu lat wstecz. Uczęszczając do liceum plastycznego poznałem podstawy typografii oraz projektowania. W czasach kiedy internet w Polsce raczkował miałem możliwość podglądania studentów informatyki, którzy pisząc „magiczny kod” zmieniali linie tekstu w kolorowe strony internetowe. Po kilku latach dołączyłem do nich ucząc się kodu html już wzbogaconego o nowoczesny sposób kontroli elementów na stronie jakim były kaskadowe arkusze stylów (css).

o-firmie-mediaimage

W trakcie trzeciego roku studiów na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie wyjechałem na praktyki do Trójmiasta gdzie miałem możliwość sprawdzić się jako koder/programista przygotowując internetową porównywarkę monet kolekcjonerskich.

Po zakończeniu praktyk podjąłem pracę w Gdańskiej firmie HolonGlobe na stanowisku kodera stron internetowych. Do moich zadań należało  przygotowywanie layoutów stron internetowych oraz „cięcie” ich do postaci kodu html/css.

Po powrocie w rodzinne strony współpracowałem zdalnie z kilkoma agencjami interaktywnymi tworząc projekty graficzne stron internetowych, loga, banery oraz kompletne strony internetowe.

W 2016 roku postanowiłem założyć własną działalność gospodarczą. Wąska specjalizacja w zakresie pozycjonowania oraz zabezpieczania stron internetowych pozwala mi oferować moim klientom w pełni kompleksowe usługi łącznie z prowadzeniem kampanii reklamowych AdWords oraz Copywritingiem.

Wąska specjalizacja,
szeroki zakres usług